Myynnin yhteystiedot

.

Keski-Suomi


Hannu Rosi +358 400 627 167
hannu.rosi@sbdinc.com

Henri Rantala +358 401 393 412
henri.rantala@sbdinc.com

Itä-Suomi

Ilkka Rönkkö +358 400 428 933
ilkka.ronkko@sbdinc.com

Länsi-Suomi

Aki Puttonen +358 407 582 605
aki.puttonen@sbdinc.com


Ilkka Partanen +358 405 915 049
ilkka.partanen@sbdinc.com

Pohjois-Suomi

Juha Paananen +358 408 248 754
juha.paananen@sbdinc.com

Topi Pyykkönen +358 401 632 361
topi.pyykkonen@sbdinc.com

Etelä-Suomi

Harri Kousa +358 44 588 8095 (kiinteistöt ja toimitilat)
harri.kousa@sbdinc.com

Ilpo Halonen +35840 484 2456
ilpo.halonen@sbdinc.com

Antti Heikkinen +358 40 031 5213 (koulutus, sosiaali&terveys & kaupan ala)
antti.heikkinen@sbdinc.com

Jaakko Heikkinen +358 40 481 1397
jaakko.heikkinen@sbdinc.com

Ari Lamminaho +358 40 825 3383 (julkinen sektori & kaupungit ja kunnat)
ari.lamminaho@sbdinc.com

Tuomas Rajala  +358 405 301 297 (teollisuus, logistiikka)
tuomas.rajala@sbdinc.com

Ilkka Partanen  +358 40 591 5049 (teollisuus & paloturvallisuus)
ilkka.partanen@sbdinc.com

Pasi Pauni  +358 401 382 782 (kaupan ala & SATS liiketoiminta)
pasi.pauni@sbdinc.com

Jarno Karttunen +358 40 571 3704 (SATS liiketoiminta)
jarno.karttunen@sbdinc.com

Tero Rantanen + 358 45 840 7250 (Pankki&Vakuutus)
tero.rantanen@sbdinc.com

Stig Segersvärd  +358 400 523 930 (julkinen sektori)
stig.segersvard@sbdinc.com