Myynnin yhteystiedot

.

Etelä-Suomi

Klaus Forss +358 40 624 9637 (Myyntiryhmäpäällikkö)
klaus.forss@sbdinc.com

Ari Lamminaho +358 40 825 3383 (Myyntiryhmäpäällikkö)
ari.lamminaho@sbdinc.com

Ilpo Halonen +358 40 484 2456 (julkinen sektori)
ilpo.halonen@sbdinc.com

Antti Heikkinen +358 40 031 5213 (koulutus, sosiaali&terveys & kaupan ala)
antti.heikkinen@sbdinc.com

Tuomas Rajala  +358 405 301 297 (teollisuus, logistiikka)
tuomas.rajala@sbdinc.com


 

 

Jarno Karttunen +358 40 571 3704 (SATS liiketoiminta)
jarno.karttunen@sbdinc.com

Stig Segersvärd  +358 400 523 930 (julkinen sektori)
stig.segersvard@sbdinc.com

Harri Könnilä +358 400 445 995 (kiinteistöt, kauppa ja teollisuus)
Harri.konnila@sbdinc.com

Antti Junno +358 40 704 2885 (kiinteistöt, kauppa,teollisuus ja finanssi) 
Antti.junno@sbdinc.com

Pasi Pauni  +358 401 382 782 (kaupan ala & SATS liiketoiminta)
pasi.pauni@sbdinc.com

Itä-Suomi

Ilkka Rönkkö +358 400 428 933
ilkka.ronkko@sbdinc.com

Pohjois-Suomi

Juha Paananen +358 408 248 754
juha.paananen@sbdinc.com

Topi Pyykkönen +358 401 632 361
topi.pyykkonen@sbdinc.com

Keski-Suomi

Hannu Rosi +358 400 627 167
hannu.rosi@sbdinc.com

Henri Rantala +358 401 393 412
henri.rantala@sbdinc.com

Jaakko Heikkinen +358 40 481 1397
jaakko.heikkinen@sbdinc.com


Länsi-Suomi

Aki Puttonen +358 407 582 605
aki.puttonen@sbdinc.com

Ilkka Partanen +358 405 915 049
ilkka.partanen@sbdinc.com